Gaggenau kvaliteet köögitehnika

GAGGENAU on alguse saanud väikesest linnakesest Saksamaal, mille nimi on Gaggenau, kus 1681 aastal tekkis väike naelu ja metalltahvleid valmistav töökoda. Ettevõte on aja jooksul muutunud kvaliteetse köögitehnika tootjaks.

GAGGENAU külmikud, praeahjud, õhupuhastid, keeduplaadid, nõudepesumasinad on koondanud endasse kõik parima, mida teaduslik-tehniline progress, ergonoomika ja disain meile pakkuda suudavad. köögitehnikat iseloomustavad ülim mugavus, paindlikkus, valitud materjalid, väljapaistvad tulemused ning põnev olemasolu.

Gaggenau saladuseks on nende email. Gaggenaul on olnud palju aega eriliste oskuste loomiseks – esialgse tootmise emailitud märkidest on Gaggenau omandanud väärtuslikke oskusi tänapäevaste emailitud ahjude loomiseks. Tänapäeval on tüüpiline sinine Gaggenau email tunnustatud bränd ning kvaliteedimärk.

Traditsiooniliselt ühe sammu võrra ees.

Gaggenau on olnud kodutehnika ja köögitehnika teedrajavaks brändiks juba üle 300 aasta ning juhtivaks tehnoloogia ja disainiuuendajaks – ” Made in Germany “. Gagganau puhul võite näha olulisi verstaposte – see on Saksa kvaliteet.

Gaggenau kvaliteettehnika

 

Vaata kui:

Näitan kõiki 3 tulemust

Võrdle tooteid