ÕHUPUHASTID

Meie tootevalikust leiate kõike alates lakke paigaldatavatest kuni saare, integreeritavate, tööpinda, seinale, kappi paigaldatavate, mootorita ja välimootorijuhtimisega õhupuhastiteni, samuti vajalikud tarvikud nagu pliidiplaat-õhupuhasti ventilatsiooni torud, õhupuhasti mootorid ja õhupuhasti filtrid.

Meie tootevalikust leiate tuntud brände nagu Electrolux, AEG, Faber, Sirius, Falmec, Neff ja Bosch, tagades teile kvaliteedi, vastupidavuse ja stiili.

Kuidas valida õhupuhastit?

Integreeritav või saar-tüüpi?
Integreeritav õhupuhasti on mõnevõrra peidetud, samuti võimaldab see nutikalt köögikappides olevat vaba ruumi kasutada. Samas on saar-tüüpi õhupuhasti võimas aktsent ja disainielement.

Ventilatsiooniga või ilma?
Kõikidesse köökidesse ei ole võimalik ventilatsioonitoruga õhupuhastit paigaldada. Kui selleks puudub võimalus, on saadaval ka õhupuhastid, mis puhastavad õhku seda läbi söefiltrite ringlema pannes või valida pliidiplaat-õhupuhasti. Sellise õhupuhasti puhul tuleb arvestada vajadusega filtreid regulaarselt vahetada.

NB! Loe lisaks meie artiklit InKodu portaalist. -> `Õhupuhasti, pliidiplaadi ja välimootori ühildamise nutikad lahendused` 

Võrdle tooteid