Pesumasinad

– Innovatiivsed Lahendused Iga Kodu jaoks E-sisustusest

Siit leiate kõik vajaliku, et muuta pesupesemine lihtsaks ja tõhusaks. Meie valikus on Eestlaetavad pesumasinad, Kompaktsed pesumasinad, Pesumasin-kuivatid ja Integreeritavad pesumasinad, mis on loodud vastama erinevatele vajadustele ja ruumilahendustele.

Eestlaetavad Pesumasinad

Ideaalne valik neile, kes otsivad kõrge jõudlusega ja energiasäästlikke lahendusi.  Eestlaetavad pesumasinad pakuvad suurepärast pesutulemust, võimaldades samal ajal säästa vett ja energiat.

Kompaktsed Pesumasinad

Suurepärane valik väiksematele kodudele või kitsastele ruumidele. Need masinad on disainitud nii, et mahuvad piiratud ruumi, pakkudes samal ajal kõiki vajalikke funktsioone tõhusaks pesupesemiseks.

Pesumasin-Kuivatid

Need kaks-ühes lahendused on ideaalsed ruumi kokkuhoiuks ja pakuvad nii pesemise kui ka kuivatamise funktsioone ühes seadmes. Pesumasin-kuivatid on suurepärased valikud neile, kellel on vähem ruumi või kes soovivad mugavust.

Integreeritavad pesumasinad

Kui soovite, et teie pesutehnika sulanduks sujuvalt ülejäänud köögi või vannitoa disainiga, on integreeritavad pesumasinad ideaalne valik. Need on mõeldud paigaldamiseks mööbli sisse, pakkudes puhtat ja korrapärast välimust.

Oleme oma tooted hoolikalt valinud, et tagada parim kvaliteet, vastupidavus ja energiatõhusus. Pakume ainult usaldusväärseid brände, mis on tuntud oma innovatiivse tehnoloogia ja kõrge jõudluse poolest nagu AEG, Electrolux, Miele, Bosch jpt

Kas otsite energiatõhusat masinat või ruumisäästlikku pesumasin-kuivatit?

Meie valikust leiate parima lahenduse oma vajadustele ja kogege pesupesemise uut taset tõhususe, mugavuse ja stiiliga! Uurige meie valikut ja leidke ideaalne mudel, mis sobib teie elustiiliga.

Pesumasinad-AEG-Miele-Electrolux-esisustus

Võrdle tooteid